ניוזלטר 27 באוקטובר 2016

נמצאו 12 תוצאות דף 1 מתוך 2
דבר ראש ביה"ס ע"ש פדרמן למדיניות ציבורית וממשל

עם תחילת שנת הלימודים תשע"ז אני רוצה לברך את תלמידנו ומורינו בברכת שנת לימודים מאתגרת, פוריה ומהנה. אני רוצה לברך גם את בוגרינו באשר הם ושמח לחדש את הקשר איתכם דרך הניוזלטר שלנו. להמשך הטקסט אנא לחצו על הקישור.

ברכות לגרשון שטדלר על אישור קבלת אישור על עבודת הדוקטור

נושא עבודת הדוקטור "התנהגות אתית בפועל בקרב ארגונים עסקיים בישראל" מנחה: פרופ' יצחק גל-נור

אושרה התזה של עמר פייטלסון בנושא: "אבטלה וסיכון מוסרי"

התזה נכתבה בהנחייתו של פרופ' מישל סטרבצ'ינסקי

פורום פתיחת שנת הלימודים התשע"ז, יום שני 14 בנובמבר 2016

נושא הפורום: מדיניות הדיור בישראל. הפורום יתקיים ביום שני 14 בנובמבר בשעה 18:15

פרסום מאמר חדש של ד"ר ליאת רז יורוביץ
פרסום מאמר חדש של ד"ר ליאת רז יורוביץ

Raz-Yurovich, Liat and Marx, Ive. (Forthcoming). What does state subsidized outsourcing of domestic work do for women’s employment? The Belgian Service Voucher Scheme. Journal of European Social Policy.

קול הקורא לכנס פרחי מחקר למדע המדינה, יחסים בין לאומיים ומדיניות ציבורית

הכנס השנים עשר יתקיים באוניברסיטה העברית בירושלים בדצמבר הקרוב. הכנס כולל מסלול סדנאות, מסלול מושבים (פאנלים) ותוכנית סדנאות מתודולוגיות. המטרה שלו היא לאפשר לתלמידי מחקר להציג את עבודותיהם והתקדמותם באופן רציף וסדיר במסגרת כללית ופתוחה ובכך להעמיק ולהאיץ את מסגרות התמיכה וההכשרה של תלמידי דוקטורט. תאריך אחרון להגשה 13.11.2016.

ברכות ח"כ לשעבר רן כהן על צאת ספר חדש "סעיד"

ספר אוטוביוגרפי בהוצאת הקיבוץ המאוחד. מיהו סעיד הקטן, שהוברח לבדו אחרי הפרעות ביהודי בגדד אל מעבר לנהר שאט־אל־ערב לאיראן? מיהו הילד העירקי שהגיע לבדו לישראל הצעירה והוא רק בן עשר? איך הצליח ילד דובר ערבית, להיטמע ולהתערות באופן מלא כל־כך בלב ליבו של הנוער הישראלי של שנות החמישים? איך צמח עד שהיה מִבן מיעוט נרדף בגולת־בבל למנהיג של ציבור...