בוגרי מחזור ד

שם: נעה אבירם

דואל: Noaviram@yahoo.com

הכשרה מעשית: משרד האוצר – האגף הבינלאומי

חוגי לימוד: יחסים בין לאומיים

תפקיד: מנהלת אגף רישוי ותפעול תח"צ במשרד התחבורה
 

שם: מראם אברהים

דואל: maram.ibraheem@mail.huji.ac.il

הכשרה מעשית: רשות המיסים

חוגי לימוד: משפטים

תפקיד: עו"ד מומחה לתכנון ובניה,משפט מינהלי,דיני משפחה
 

שם: רועי אברהמי

הכשרה מעשית: משרד המשפטים – חוק חופש המידע

חוגי לימוד: משפטים
 

שם: אלירן אלימלך

הכשרה מעשית: תמ"ת – מנהל סחר חוץ

חוגי לימוד: יחב"ל ומזרח אסיה

תפקיד: מנהל סחר חוץ - משרד התמ"ת
 

שם: ויקי אוסלנדר

דואל: viki.auslender@maill.huji.ac.il

הכשרה מעשית: משרד האוצר – המחלקה הבינלאומית OECD

חוגי לימוד: יחסים בין לאומיים, תקשורת ועיתונאות
תפקיד: ראש דסק שוק ההון, כלכליסט

שם: אייל אליעזר

הכשרה מעשית: משרד האוצר – צוות תשתיות פנים

חוגי לימוד: כלכלה ומנהל עסקים
 
תפקיד: מנהל אגף אסטרטגיה ושיווק, הרשות להשקעות זרות ושיתוף פעולה תעשייתי, משרד הכלכלה והתעשיה

שם: נועה אתגר

הכשרה מעשית: תמ"ת – מנהל מימון

חוגי לימוד: משפטים
תפקיד: עו"ד - הרשות להגבלים עסקיים
 

שם: יוני בן זקן

הכשרה מעשית: הרשות להגבלים עסקיים

חוגי לימוד: מנהל עסקים וגיאוגרפיה
תפקיד: נספח מסחרי, דלהי, הודו - משרד התמ"ת
 

שם: ירושלם ברוך

הכשרה מעשית: משרד המשפטים – חוק חופש המידע

חוגי לימוד: משפטים
 

שם: דודי גיחז

הכשרה מעשית: משרד רוה"מ – האגף הכלכלי

חוגי לימוד: חשבונאות, תקשורת ועיתונות
תפקיד: רפרנט - אגף שוק ההון, משרד האוצר
 

שם: אשר דולב

דואל: asherdol@gmail.com

הכשרה מעשית: משרד האוצר – צוות תשתיות תחבורה

חוגי לימוד: כלכלה ומחשבת ישראל

תפקיד: מנהל אגף בכיר כלכלה ויישום מטה המיזם הלאומי ישראל דיגיטלית המשרד לשוויון חברתי
 

שם: תומר היימן

הכשרה מעשית: מנהל מקרקעי ישראל

חוגי לימוד: גיאוגרפיה ומדע המדינה

תפקיד: ראש מנהל הנדסה- עריית רעננה
 

שם: עידן הרשקוביץ

הכשרה מעשית: יחידת הביקורת – החשב הכללי באוצר

חוגי לימוד: כלכלה ומנהל עסקים

תפקיד: יועץ מנכ"ל - המשרד לאזרחים ותיקים
 

שם: שלומית ול"ך

הכשרה מעשית: המשרד לפיתוח הנגב והגליל

חוגי לימוד: גיאוגרפיה, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה
תפקיד: מייסדת ומנכלי"ת - מקדמיה (עסק אישי)
 

שם: דורית זרגר

דואל:

הכשרה מעשית: משרד המשפטים – חוק חופש המידע

חוגי לימוד: מנהל עסקים, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה

תפקיד:
 

שם: יוסי מיץ

דואל: mitzyc@gmail.com

חוגי לימוד: עבודה סוציאלית

תפקיד: קבן, צה"ל
 

שם: משה נשיא

הכשרה מעשית: משרד הקליטה – עוזר למשנכ"ל

חוגי לימוד: מדע המדינה

תפקיד: יועץ אסטרטגי - עצמאי
 

שם: אשר סופן

הכשרה מעשית: יחידת הביקורת – החשב הכללי באוצר

חוגי לימוד: משפטים
תפקיד: אחראי תחום ממשל- הרשות לניירות ערך
 

שם: ליזה סולוביוב

דואל: 4yjaya@gmail.com

הכשרה מעשית: נציבות שירות המדינה – המשנה לנציב

חוגי לימוד: יחסים בין לאומיים ומדע המדינה
תפקיד: ראש ענף סחר חוץ - משרד התמ"ת
 

שם: מיכה פרלמן

משרד האוצר – אגף תקציבים

חוגי לימוד: פכ"מ

תפקיד: רכז צוות השכלה גבוהה ומו"פ - אגף התקציבים, משרד האוצר
 

שם: רעות קדרון

הכשרה מעשית: משרד הבריאות – ראש מנהל טכנולוגיות

חוגי לימוד: משפטים
תפקיד: ממונה מעקב ובקרה, קשרי ממשל - מטה היישום להסדרת התיישבות הבדואים בנגב
 

שם: בן רוב

דואל: ben4rub@gmail.com

חוגי לימוד: עבודה סוציאלית
תפקיד: עובד סוציאלי - משרד הביטחון, אגף שיקום נכים
 

שם: רן רוזנברג

דואל: rozenbergr@gmail.com

הכשרה מעשית: תמ"ת – יועמ"ש

חוגי לימוד: משפטים

התמחות : בית המשפט העליון
תפקיד: עוזר משפטי לנשיאת בית המשפט העליון (בדימוס), השופטת דורית ביניש - בית המשפט העליון
 

שם: הילה שדה

הכשרה מעשית: יחידת הביקורת – החשב הכללי באוצר

חוגי לימוד: משפטים
תפקיד: עו"ד בלישכה המשפטית - משרד הביטחון