בוגרי מחזור ה

שם: עדי אבישר

חוגי לימוד: פכ"מ

הכשרה מעשית: בנק ישראל – הפיקוח על הבנקים
תפקיד: יועץ - חברת ייעוץ
 

שם: רוית אליהו

דוא"ל: ravit.eliyahu@gmail.com
חוגי לימוד: חשבונאות ומדע המדינה
הכשרה מעשית: משרד התחבורה – ראש ענף תשתיות ותיאום תחבורתי
תפקיד: רפרנטית תאגידים / מחלקת תאגידים / רשות ניירות ערך
 

שם: שיר בן גיגי - סלוצקי

דוא"ל: shirbengigi@gmail.com

חוגי לימוד: משפטים

הכשרה מעשית: משרד המשפטים – יועצת בלשכת השר
תפקיד: נספחת מסחרית בפולין, מינהל סחר חוץ, משרד הכלכלה
 

שם: שירן ברזילי

חוגי לימוד: משפטים

הכשרה מעשית: משרד רה"מ – מנהלת אזרחית
 

שם: יונתן דקלבאום

דוא"ל: yonideckel@gmail.com

חוגי לימוד: היסטוריה

הכשרה מעשית:

תפקיד: מנהל תחום תכנון מפורט, ותמ״ל, במינהל תכנון/ משרד האוצר
 

שם: אסדי האלה

דוא"ל: halaas1987@gmail.com

חוגי לימוד: רוקחות

הכשרה מעשית: רוקחת - קופת חולים כללית
 

שם: הילה ויסלר - פוגס

דוא"ל: tzvila@gmail.com

חוגי לימוד: משפטים

הכשרה מעשית: משרד הרווחה – משאבי אנוש
תפקיד: עוזרת ליועצת המשפטית - משרד ראש הממשלה
 

שם: ברוך וכמן

דוא"ל: baruchjv@gmail.com

חוגי לימוד: חינוך והיסטוריה

הכשרה מעשית: משרד הפנים – ענף תאגידים עירוניים
תפקיד: תפקיד מטה בחיל החינוך - צה"ל
 

שם: אליהו וסרמן

דוא"ל: eliajavass@gmail.com

חוגי לימוד: חשבונאות ותקשורת

הכשרה מעשית: משרד הבריאות – סמנכ"ל הסברה וקשרי חוץ
 

שם: ענת ורשיצקי

חוגי לימוד: יחב"ל

הכשרה מעשית: משרד הרווחה – מנהלת השירות לילד ולנוער
תפקיד: עוזרת מנכ"ל - משרד התיירות
 

שם: מייס חג'יחיא

חוגי לימוד: משפטים

הכשרה מעשית: בית הנשיא – מח' משפטית
תפקיד: עו"ד - רשות החברות הממשלתיות
 

שם: רועי יעקובסון

חוגי לימוד: פסיכולוגיה ומנהל עסקים

הכשרה מעשית: משרד הרווחה – שירותים חברתיים
תפקיד: סטודנט לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית - אוניברסיטת בן גוריון בנגב
 

שם: עדי יפת (בארי)

דוא"ל: adiyefet@gmail.com

חוגי לימוד: עבודה סוציאלית

הכשרה מעשית: סטאג' עו"ס פרטני
תפקיד: ראש ענף, Israel NewTech, התכנית הלאומית לקידום טכנולוגיות מים ואנרגיה מתחדשת - משרד התמ"ת
 

שם: אייל כץ

דוא"ל: eyalkatz7@gmail.com

חוגי לימוד: יחב"ל ומדה"מ

הכשרה מעשית: משרד רה"מ – אגף לתיאום ובקרה
תפקיד: יועץ למנכ"ל - משרד המדע והטכנולוגיה
 

שם: עמיחי לוי

חוגי לימוד: עבודה סוציאלית

הכשרה מעשית: משרד הרווחה – השרות לילד ולנוער
תפקיד: ממונה תחבורה ציבורית מחוז דרום - משרד התחבורה
 

שם: ענבל מלכה

דוא"ל: Inbal.malka2@mail.huji.ac.il

חוגי לימוד: מדע המדינה ולימודי האסלאם והמזרח התיכון

הכשרה מעשית: נציבות – המשנה לנציב שרות המדינה
 

שם: מיכל נחמיאס אדר

חוגי לימוד: משפטים

הכשרה מעשית: משרד התמ"ת – המטה לפיתוח הנגב
תפקיד: מתמחה - משרד ראש הממשלה
 

שם: אברהם עובדיה

חוגי לימוד: משפטים

הכשרה מעשית: משרד הקליטה - פרויקטים
 

שם: אהוד עמיחי

חוגי לימוד: פכ"מ

הכשרה מעשית: משרד המשפטים - אגף לסיוע משפטי
 

שם: ג'נאן עדוי

דוא"ל: jananadawi@gmail.com

חוגי לימוד: משפטים

הכשרה מעשית: משרד רה"מ - המטה לקידום האישה
תפקיד: רכזת הסכמים בינלאומיים ומדיניות יבוא - משרד התמ"ת
 

שם: דימה ציפין

דוא"ל: dimacypen@gmail.com

חוגי לימוד: חשבונאות וכלכלה

הכשרה מעשית: למ"ס
תפקיד: רפרנט - משרד האוצר
 

שם: תום קבליק

חוגי לימוד: מדעי כדור הארץ

הכשרה מעשית: רשם הפטנטים
 

שם: סופית ראש

דוא"ל: sofi.rosh@gmail.com

חוגי לימוד: סוציולוגיה וחינוך

הכשרה מעשית: משרד רה"מ – מנהלת אזרחית
תפקיד: מנהלת גיוס ומיצוי תקציבים מ.מ. חצור הגלילית
 

שם: מיכל שטרנברג

דוא"ל: michalsternberg@gmail.com

חוגי לימוד: סוציולוגיה וב.א. כללי

הכשרה מעשית: בית הנשיא - פניות הציבור
תפקיד: מנהלת פרויקט שכונה צעירה-גוננים - מנהל חברה ונוער בעיריית ירושליים